Online Sipariş: 0224 223 76 69 / Whatsapp: 0545 223 76 69İLETİŞİM
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Haşema

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 96 / Toplam 263

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 96 / Toplam 263

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Haşema Modelleri ve Fiyatları
Dinimiz, bilindiği üzere örtünmesi gereken vücut bölgelerini erkek ve kadınlar için ayrı ayrı belirlemiştir. Erkekler için bu bölge, diz kapağı ile göbek arasıdır. Kadınlar içinse, el, ayak ve yüz dışında kalan tüm vücut bölgeleridir. Bu bölgeleri kapalı tutma zorunluluğu, hayatın her anında ve her yerde devam eder. Diğer bir deyişle, deniz ve havuz kenarında da tesettür kurallarına riayet etmek gerekir. İşte haşema modelleri, bunu mümkün kılar. Tesettür mayoları kategorisine giren haşemalar, bilindiği üzere "hakiki şeriat mayosu" tabirinin kısaltılmış halidir. İlk olarak aynı isimli firma tarafından üretilmişse de, günümüzde hemen tüm tesettür giyim firmalarının ürettiğini söylemek mümkündür.

Yarı Kapalı ve Tam Kapalı Haşema Modelleri
Haşema modelleri, özel ve esnek bir kumaştan yapılır. Bu kumaş, rahat bir kullanıma sahiptir ve yüzmeyi engellemez. Hızlı kuruma özelliği olduğundan vücuda yapışmaz, ten rengi ile vücut hatlarını belli etmez. Böylelikle, tesettür kurallarına karşı gelmeden deniz veya havuzda yüzebilmek (hatta güneşlenebilmek) mümkün olur. Haşema modelleri, erkek, çocuk ve bayanlar için ayrı ayrı üretilmektedir. Zira yukarıda da açıkladığımız gibi, örtülmesi gereken vücut bölgeleri birbirinden farklıdır. Erkek haşema modelleri, görünüm olarak uzunca bir şortu andırır ve günlük hayatta dahi kullanılabilir. Bayan haşema modelleri ise, tam kapalı mayolar ve yarı kapalı mayolar olmak üzere ikiye ayrılır. Bu ayrım, mayonun örttüğü vücut bölgeleri bakımındandır. Tam kapalı haşema modelleri, el, ayak ve yüz dışındaki tüm bölgeleri örter. Yarı kapalı haşema modelleri ise kolları dirseklere, bacakları dizlere kadar örter ve sadece saçları bir bone ile kapatır.

Uygun Fiyatlı Bayan Haşema Modelleri
Miss Tesettür web sitesi, bu kategorisi altında her iki bayan haşema modelini de satışa sunmaktadır. Haşema modellerimiz, hem çocuklar, hem erkekler ve hem de bayanlar için mevcuttur. Adasea haşema, Tesmay haşema ve Ladytes haşema gibi sektör lideri markalar kadar, kendi üretimimiz olan haşema modellerimiz de mevcuttur. Her biri üstün kalite standartları ile üretilmiş olup, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Sezon modasına uygun renk ve desenler kullanılmıştır. Siparişleriniz, kargo ile adresinize dek teslim edilmektedir.