Online Sipariş: 0224 223 76 69 / Whatsapp: 0545 223 76 69İLETİŞİM
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ferace

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

43 Kayıt

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

43 Kayıt

Ferace Modelleri ve Fiyatları
Ferace modelleri, pardösülerin aksine tamamen bizim kültürümüze has kıyafetlerdir. Nitekim binlerce yıl boyunca, Anadolu köylü kadınları tarafından kullanılmışlardır. Bunlar son derece basit giysiler olup, aynı zamanda bir o kadar da pratiktir. Geleneksel ferace modelleri, çoğunlukla tek parçadan oluşan bir örtüden ibarettir. Dışarı çıkarken bu örtüye sarınarak, saniyeler içinde tesettür kurallarına uygun bir görünüm elde etmek mümkün olur. Hatta bu nedenle, ferace modellerine "dışarısı giysisi" de denmektedir. Neredeyse bin yıl boyunca Anadolu köylüsü tarafından kullanılan bayan ferace modelleri, tesettür modası içerisinde yeniden tanımlanmış ve modern şehirli kadının ihtiyaçlarına uygun bir hale getirilmiştir. Nitekim ferace modelleri, günümüzde en çok satan tesettür giysileri içerisinde yer almaktadır.

Bayan Ferace Modelleri ve Çeşitleri
Ferace modelleri, görünüm olarak ilk başta pardösü modellerine benzer. Gerçekten de, aynı pardösüler gibi boyun bölgesinden başlar ve ayak bileklerine kadar tek parça halinde uzanır. Ancak pardösülere kıyasla önemli bazı farkları vardır. Öncelikle, ferace modelleri fermuar ile açılıp kapanır. Bu durum, inanılmaz bir kullanım kolaylığı ve rahatlık sağlamaktadır. Buna ek olarak, pardösülere kıyasla çok daha ince kumaşlardan üretilirler. Buna rağmen halen vücut hatlarını belli etmezler ve tesettür kuralları gereği örtünmesi gereken tüm bölgeleri kapatırlar. Özellikle yaz aylarında kullanılmak için uygunsalar da, ferace modelleri her mevsim kullanılabilir. Aynı pardösüler gibi, diğer giysilerin üzerine giyilen bir kıyafettir. Kullanım rahatlığı ve pratikliği ise geleneksel ferace modellerinin aynısıdır.

Uygun Fiyatlı Ferace Satın Al
Miss Tesettür web sitesi, bu kategorisi altında birbirinden kaliteli ferace uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Ferace modellerimiz; 3 Damla, Avenna, Bufin, Ferzin, Kayra, Nihan, Nursima, Tuğba ve Zernişan gibi sektör lideri markalar tarafından üstün kalite standartları ile üretilmiştir. 36 - 56 arası tüm bedenlerimiz mevcuttur. Ferace modellerimiz, sezon modasına uygun renk ve desenler kullanmaktadır. Her mevsim ve günlük hayatta rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Güpür dantelli ferace, desenli ferace, kemerli ferace, kelebek taşlı ferace, laci vizon ferace ve önü açık zincirli ferace gibi değişik modellerimiz mevcuttur. Tüm siparişleriniz, kargo ile adresinize dek teslim edilmektedir.