Online Sipariş: 0224 223 76 69 / Whatsapp: 0545 223 76 69İLETİŞİM
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.
QOOQ 17FW791 LACİ KISA TRENÇKOT Sonbahar kış sezonunun moda parçalarından ve kilit modellerinden biride trençkotlardır. Mevsim değişikliklerinde özellikle havanın gün içinde belirli bir ısıda kalmadığı zamanlarda trençkot modelleri imdadımıza yetişir.Read More
27 Kas 2017 10:29:00 Yazar Melek BAL tesetturgiyim, trenc, qooq, , 0 Comments
MİSS 2905 SİYAH DİLA TUNİK Tesettür giyim kıyafetlerinde her geçen gün modeller ve tarzlar farklılaşmakta ve çoğalmaktadır. Özellikle tunik modelleri zaman içinde artan talep ile ürün model yelpazesini genişletmiştir.Read More
27 Kas 2017 09:56:29 Yazar Melek BAL tunik, tesetturgiyim, kisliktunik, misssey, , 0 Comments
İndirimli haşema modelleri Her ürün grubunda olduğu gibi haşemalarda da sezon bitince sezon sonu indirimi ile ucuz haşema modelleri satılmaktadır. Eğer benim için haşemanın kalitesinin yanında ucuz olması da önemli diyorsanız sezon sonu indiriminde ki haşema fırsatını kaçırmayın.Read More
13 Kas 2017 10:32:09 Yazar Melek BAL 0 Comments
Yeni model Namaz Elbisesi Namaz elbiseleri namaz kılma ibadetini yerine getirirken bayanların giymesi için tasarlanmış elbise modelidir. Özellikle çalışan bayanlar için kurtarıcı niteliktedir namaz elbiseleri. hem giyimi hem taşıması kolay olan namaz elbisesi modellerini işyerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Read More
13 Kas 2017 10:17:31 Yazar Melek BAL namazelbisesi, namaz kıyafeti, namazlık, 0 Comments

Mevsimlerin değişmesiyle birlikte hava sıcaklıklarına bağlı olarak kıyafetlerde de değişimler olmaktadır. havaların serinlediği bu aylarda kış sezonuna uygun kumaşları daha sıcak tutan giysiler tercih edilmektedir. her mevsim değişlikliği giyim sektöründe yeni bir sezon demektir aslında...

Read More
13 Kas 2017 09:33:35 Yazar Melek BAL tunik, tesetturgiyim, kisliktunik, 0 Comments

Kapri Kol Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayo modelleri, bilindiği üzere dini tesettür kurallarına uygun üretilmiş deniz kıyafetleridir. Haşema modelleri ismiyle de anıldıkları olur.

Read More

Şortlu Uygun Fiyatlı Haşema Modelleri

Hakiki şeriat mayosu kısaltması olan haşema modelleri, bilindiği üzere tesettür mayo modelleridir ve dini kurallara uygun şekilde üretilmiştir. Dinimizde, kadın ve erkeklerin vücutlarında örtülü tutması gereken kısımlar vardır.

Read More

Tesettürlü Haşema Modellerinde İndirimler

Yüce Allah, Nur suresinde “Mümin kadınlara söyle, başörtülerini yakalarının üzerine kadar örtsünler” buyurmuştur. Hz. Peygamber ise “’Şüphesiz kadın ergenlik çağına ulaşınca onun şu ve şu yerlerinden başkasının görünmesi uygun değildir.

Read More

Kız Çocuk İçin Tesettür Mayo Modellerinde İndirimler

Tesettür mayo modelleri, bilindiği üzere haşema modelleri adıyla da bilinen alternatif deniz kıyafetleridir. Erkek ve bayan için ayrı tesettür mayolar mevcuttur.

Read More

Büyük Beden Bayan Haşema Modellerinde İndirim

Haşema, normalde spor ve yüzme kıyafetleri üreten bir Türk tekstil firmasının adıdır. 1989 yılında kurulan firma, 90’lı yıllarda toplumdaki istekler üzerine tesettür mayosu üretmeye başlamıştır.

Read More

Tesettür mayolar hiç şüphesiz ki yaz sezonunda tatil mekanlarını tercih eden tesettürlü bayanların ve en sağlıklı spor olan yüzmenin tadını bilen kadınların tercihi.

Read More

online ferace

Çağımızın en büyük hastalığı galiba zaman… bir çok işimize vakit ayırmakta zorluk çekiyoruz, bir çok konuyu halletmekte zaman bize yetmiyor, asıl işerimizi yaparken bile zaman su gibi geçip gidiyor. Çünkü artık zaman teknoloji zamanı eskisi gibi giderek, dolaşarak eylem yaparak işlerimizi halledecek kadar vaktimiz yok.

Read More
17 Kas 2016 13:04:00 Yazar selcuk sahin 0 Comments

feracefiyat

Kış ayları geçti bahar ve akabinde yaz ayı yaklaşmaktadır. Yaz ayları çok güzel olsa da sıcakları yüzünden tesettürlü bayanlar dışarı çıkarken zorlanabilirler. Bu yüzden özellikle yazlık dış giyim kıyafetlerini seçerken sıcaktan bunaltmamasına, ince olmasına iç göstermesine, vücuda hava aldırarak terletmemesine, hafif olup rahat taşınmasına dikkat ederler.

Read More
16 Kas 2016 10:29:50 Yazar selcuk sahin 0 Comments

Havuz Haşema Modelleri Satışta

İslamiyet, erkek ve kadın için çeşitli giyim kuralları içermektedir. Bu kurallar, ne çeşit bir giysi giyileceği hakkında değil, vücut üzerinde kapalı tutulacak bölgelere dairdir.

Read More

Ucuz ve kaliteli ferace satın al

Tesettür giyim Müslüman bir kadının en güzel giyim tarzıdır. Müslüman bayanlar hem giyiminden hem de tesettüründen ödün vermeden şık ve zarif olabilirler. Özellikle dışarı çıkarken tesettür giyim çok daha önem kazandığı için Müslüman bayanlar dış giyim giysilerini seçerken daha bir özen gösterirler.

Read More
15 Kas 2016 19:34:00 Yazar selcuk sahin 0 Comments

mevlana-ferace

Ferace en çok tercih edilen dış giyim tesettür kıyafetidir. Ferace hem yazlık hem de kışlık kumaşlardan üretilerek tesettürlü bayanların kullanmalarına olanak sağlanmıştır. Her mevsim kullanıldığı için ferace modelleri de farklı farklı ama her kesime hitap edecek tarzda hazırlanmıştır.

Read More
15 Kas 2016 17:47:00 Yazar selcuk sahin 0 Comments

renkli-ferace

Her mevsimin ayrı bir güzelliği vardır. Doğaya her mevsim farklı bir görünüş gelir ve bu hal dünyamıza çok yakışır. Mevsim değişikli bayanlar için ayrı bir keyfin geliş habercisidir. Bayanların alışveriş sevgisi mevsim değişikliği sayesinde yeni gardırop kıyafet değiştirme mevsime uygun alış veriş zamanının geldiği sinyallerini verir.

Read More
15 Kas 2016 14:20:00 Yazar selcuk sahin 0 Comments

Kışlık Ferace

Yaz aylarının bitip kış aylarının gelmesiyle birlikte havalarda serinlemeye başladı. Sıcak havaların yerini soğuk havalara bırakmasıyla birlikte gardıroplarda yazlık kıyafetlerde yerini kışlık kıyafetlere teslim etti. Her mevsim değişikliği aynı zamanda yaklaşan yeni sezon için alışveriş zamanı demektir.

Read More
15 Kas 2016 12:03:11 Yazar selcuk sahin 0 Comments

Namaz, bir kişinin kendini en özgür hissetmesi gereken andır. Namaz kılmak insanı yaratıcısına yakınlaştırmakta ve dolayısı ile bu yakınlıktan doğacak olan enerji ile huzur bulması beklenmektedir.


Read More
14 Kas 2016 22:46:44 Yazar Ahmet Aydın 0 Comments

Ferace

2017 Ferace Modelleri ve Fiyatları

Ferace tesettürlü bayanların vazgeçilmez dış giyim kıyafetlerinden biridir. Tesettür giyimli bayanlar Her mevsim gardıroplarında muhakkak mevsim şartlarına uygun en az bir adet ferace modelini bulundururlar.

Read More
14 Kas 2016 21:59:00 Yazar selcuk sahin 0 Comments